Anatomický polštář POPULAR

Je vyroben z viscoelastické – líné pěny s tvarovou pamětí, která je vylévaná do forem. Při tomto zpracování je dosaženo většího komfortu. Polštář má velikost, která ho předurčuje k širokému využití. Je určen pro každodenní spaní, ale výborně zastane i funkci „cestovního“ polštáře.

Dostupnost
10 prac. dnů
800,00 Kč
661,16 Kč bez DPH

Detail anatomického polštáře POPULAR:

  • Záruka: 2 roky
  • Rozměry: 43 x 23 x 11 cm
  • Potahová látka: snímatelný potah ALOE VERA , možnost praní do 60°C
  • Jádro: pěna LAZY-FOAM 

LAZY-FOAM / Líná pěna - Viscoelastická pěna: jedinečné vlastnosti viscoelastické pěny, (známé také jako líná pěna) jsou zárukou maximálního komfortu během spánku. Díky své schopnosti, reagovat na tlak se anatomické polštáře dokáží optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Jádra anatomických polštářů jsou vypěňované do ocelové formy pod nastaveným tlakem což zabezpečí excelentní vlastnosti této pěny. Složení této pěny je přímo určené na výrobu anatomických polštářů. V naší nabídce nenajdete anatomický polštář vyřezaný z pěny určené na Matrace. Materiál určený na matrace je tužší a není vhodný pro výrobu anatomických polštářů.

Anatomický polštář: v naší nabídce jsou anatomické polštáře ve dvou základních provedeních: netvarované a tvarované. Polštáře z líné pěny, která reaguje na teplo a tlak, dokáží poskytnout maximální oporu krční páteři s efektem dokonalého odlehčení a uvolnění. Zajišťují dokonalou regeneraci krčního svalstva a obratlů bez pocitu napětí. Správnou anatomickou polohou hlavy ve spánku přispívají k lepšímu dýchání a v mnoha případech dochází i k eliminaci nepříjemného chrápání. Všechny anatomické polštáře jsou dodávány v odnímatelném potahu, což umožňuje pratelnost a zvyšuje hygienu.

Potah ALOE VERA: je materiál, který díky obsahu enzymů, aminokyselin a minerálních látek, umožňuje naší kůži rychleji regenerovat a dokonce i pomáhá léčit lehčí poranění pokožky. Tento materiál je pratelný až do 60°C.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Související produkty

Anatomický vankúš Paris
Materasso Slovakia, s.r.o.
JARNÍ AKCE -9%
1 440,00 Kč
s DPH
1 575,00 Kč
10 prac. dnů
Kód: 160-2134
Anatomický vankúš London
Materasso Slovakia, s.r.o.
JARNÍ AKCE -2%
1 670,00 Kč
s DPH
1 704,00 Kč
10 prac. dnů
Kód: 159-2133
Materasso Slovakia, s.r.o.
JARNÍ AKCE -9%
1 220,00 Kč
s DPH
1 334,00 Kč
10 prac. dnů
Kód: 158-2132
Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlost

Overený zákazník,

Rychlá a jasná komunikace.obednano podruhé a opět spokojenost

Overený zákazník,

Vše naprosto v pořádku,profesionání, přesně podle představ. matrace odpovídá popisu a nabídce. Spokojenost !

Overený zákazník,

bezpecnynakup.sk