Certifikáty

Certifikovaný systém managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001: 2009

Společnost MATERASSO Slovakia, s. r. o. již více než 10 let dodržuje pravidla systému managementu kvality v oblasti vývoje, výroby a prodeje matrací, dětských matrací, přikrývek, postelových přikrývek, polštářů jakož i výroby a prodeje postelí a postelových roštů. A to vše ve smyslu požadavků zákazníků, vývoje trhu a nových trendů materiálů a zdravého spánku, ISO 9001, právních a jiných požadavků.

certificate

 

 

 

Certifikát č. 08 0403 T/ITC/a

Certifikát, vydaný Certifikačním orgánem pro výrobky Institut pro testování a certifikaci, a. s. (ITC) se sídlem ve Zlíně (ČR), potvrzuje, že matrace Prezident kokos, Sultán hydrolatex plus, Sultán latex, Premier termopur, SOYACELL, Prezident royal, Viscogreen, Natur biogreen, Admirál bio hydrolatex, Admirál bio-ex latex, splňují základní požadavky Směrnice Rady č. 93/42 / EHS ze dne 14. června o zdravotnických prostředcích a příslušných evropských harmonizovaných norem.certificate

 

 

 

Slovak Gold 2002certificate

 

V červenci 2002 byl společnosti Materasso, s. r. o. jako prvnímu výrobci matrací na Slovensku udělen certifikát Cígler N ° 21/2002 za dva výrobky, a to novinku matrace Premiér bio luxus a matrace Adamíra bio-ex latex excellent.

Testy a zkoušky na vyráběné matrace

Materiály používané na výrobu matrací jsou dodávány od vybraných výrobců z Čech, Rakouska, Německa, Itálie a Slovenska. Jednotlivé materiály používané na výrobu matrací byly testovány z hlediska:

  • hygienicko-toxikologického v Ústavu preventivní a klinické medicíny v Bratislavě
  • Chemického obsahu formaldehydu, lehkých kovů a pH vodního výluhu ve zkušebním
    laboratoři VÚTCH - CHEMITEX v Žilině

Pružinová matrace jako celek byl testován z hlediska:

  • mechanických vlastností (počáteční měkkost, celková deformace a trvanlivost
    po dynamickém namáhání více info
Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni

Overený zákazník,

Vsetko v poriadku prebehlo

Overený zákazník,

rychlost

Overený zákazník,

bezpecnynakup.sk