Masiv NVH SMRK

Výklopný rošt z masivních smrkových latí. Rošt lze polohovat v oblasti nohou a hlavy. Masivní rošt ze smrkového dřeva s rámem z vrstveného (pro větší pevnost) bukového dřeva. Kvalitní provedení a prvotřídní materiály zajišťují dlouhodobou funkčnost a spolehlivost tohoto výrobku.

Dostupnost
Doručíme do 7 prac. dnů
3 069,00 Kč
2 557,50 Kč bez DPH

Levandulové srdíčko
+ ZDARMA k objednávce
Levandulové srdíčko

Detail Masivního roštu:

  • složení nosný rám: bukovo-březový
  • složení lamely: smrkové
  • výška rámu: 6,5 cm
  • počet lamel: 16 ks
  • nosnost: 150 Kg
  • popis: nožní výklop, výklop hlavy
  • záruka: 10 let   na dřevěné nosné části rámu roštu
  • rošt má certifikát FSC

Rošt Masív NV: Manuální polohovatelný výklopný rošt z masivních bukovývh latí v oblasti hlavy a nohou. Tento rošt je předurčen do postelí s úložným prostorem. Mnozí zákazníci tento typ roštu ocení i ve standardní posteli a to z důvodu velmi jednoduchého úklidu pod postelí. Přístup do úložného prostoru do něj ze strany čela u nohou.

 

Bed Bugs Protected: firma MATERASSO jako první v Evropě přináší na trh s lamelovými rošty jedinečný způsob impregnace 100% přírodního vonného oleje do nosné části lamelových roštů. Tímto unikátním způsobem zvyšuje hygienu během spánku a přináší Vám kus přírody přímo do Vašich ložnici. Provedení roštů s použitím vonných olejů je chráněno technickým vzorem, výrobním patentem. LEVANDUĽA- Díky čerstvé svěží vůni byla levandule oblíbenou rostlinou starých Řeků a Římanů. Její název je odvozen od latinského slova levare. HYGIENA- Levandule se velmi rozšířila pro vynikající insekticidní-repelentní vlastnosti i pro výraznou trvanlivou vůni. Je účinným odpuzovačem hmyzu a nežádoucích molů, které se čas od času objeví v každé domácnosti. Pomocí vonné impregnace roštu, zvýšíte hygienu a čistotu Vašeho lůžka. NESPAVOSŤ- Nedávná studie na univerzitě v Lancasteru potvrdila, že používání levandulové aromaterapie jako prostředku k léčbě nespavosti je stejně účinné jako syntetické léky a tak se levandulová vůně používá jako alternativní způsob léčby nespavosti v nemocnicích. Aromaterapie působí uklidňující na nervovou soustavu, používá se při depresi, nervovém vypětí, podrážděnosti. Firma MATERASSO Vám jako první přináší tuto aromaterapii v podobě impregnace nosné části roštů 100% přírodním vonným olejem.

Materiál: naše lamelové rošty jsou vyrobeny ze dřeva, které rostlo ve vysoké nadmořské výšce av lesích na severu av srdci Evropy. Vyšší nadmořská výška zajistí, že přírůstky na dřevě jsou pomalejší a tím je dřevo hustší a samozřejmě má vyšší pevnost. Výrobky z něj následně snesou vyšší stres při zátěži a jsou kvalitnější. V roštech jsou použity tři druhy dřeva buk, bříza a smrk.

certifikáty:

FSC Certifikát: firma Materasso jako první výrobce lamelových roštů na slovensku získala v roce 2016 certifikát FSC který je důvěryhodný systém sledování a garance původu dřeva. Certifikované společnosti tak mohou prokázat, že jejich výrobky pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů. Také tento certifikát garantuje, že dřevo pochází z legální těžby. Dřevo je pěstované za účelem následné těžby a jeho využití v dřevařském průmyslu, tím dosahuje vysokou kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala Certifikát FSC 100% což dokladuje, že všechno dřevo použité v její výrobě a výrobky z něj vyrobené jsou vyráběny s souladu s certifikací FSC.

 

ISO 9001: Výroba lamelovým roštem a matrací ve firmě Materasso Slovakia splňuje a běží pod normami a požadavky pro certifikaci ISO 9001.

Přesné rozměry roštu: Lamelové rošty se vyrábějí o 4 cm kratší ao 1cm užší než je čistý vnitřní rozměr postele !!! Příklad: pro rozměr postele 200x90 cm se objednaný rošt 200x90 cm vyrobí ve skutečném rozměru 196x89 cm. Při objednání přesného rozměru je potřebné v objednávce vedle rozměru uvést poznámku přesný rozměr !!!


Parametry

Rozmery matraca 200x90cm
Rozmery matraca 200x80cm
Rozmery matraca 200x100cm

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnost Cena
362-5962 200x80cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 069,00 Kč s DPH
362-5963 200x90cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 069,00 Kč s DPH
362-5964 200x100cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 530,00 Kč s DPH
362-5965 200x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 837,00 Kč s DPH
bezpecnynakup.sk