LETNÍ AKCE až

Novinka kolekce 2020. Matrace vyrobená z pěny Oxygen foam pro dokonalou regeneraci během spánku.

Prodej skončil

Detaily matrace SWISS oxygen:

 

  • Jádro matrace: kombinace pěn, modrá pěna OXYGEN, šedá pena: švýcarská pěna EvoPoreHRC, fialová pěna: švýcarská pěna AventO2 
  • Tuhost matrace: T3- XXXOO
  • Nosnost matrace: do 150 kg
  • Výška matrace: 22 cm
  • Potah: CARBONIO prošitý s PES vláknem - gramáž 300 g/m2 
  • Pratelný potah na 60 °C
  • Záruka: 7 let

OXYGEN FOAM: Inovatívní pěna s výbornou průdušností. Pěna Oxygen je novinkou mezi pěnami, ve které se snoubí několik jedinečných vlastností.Díky speciálni metodě vypěňovaní má tento materiál otevřenou strukturu buněk. Velkou část toho co matrace během užívaní "vdechne" vzápětí "vydechne", takže nedochází k hromadění vlhkosti a škodlivin v jádru matrace. Dosažení suchého klimatu je zárukou správné hygieny v matraci a vynikajíci termoregulace. Následkem toho dochází ke snížení potvosti a k udržení trvalého tělesného komfortu uživatele. Snížené klimatické namáhaní pěny pak napomáha k prodloužení životnosti matrace, se stálostí jejich původních vlastností. Díky přidaným aditívům disponuje pěna Oxygen vynikajíci elasticitou a komfortem. Nevzniká tak nežádoucí tlak na tělo uživatele, čimž se zabráni  blokováni krevního obehu. Dokonalým prokrvením organizmus lépe a rychleji během spánku regeneruje, takže spánek bude relaxací bez kompromisů. 

Pěna EvoPoreHRC: Švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC – High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost...). Nová struktura buněk v EvoPoreHRC pěně se vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnostmi a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní. Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.

Pěna Avent O2: Příroda ve spojení s inovací. Inovativní materiál s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Avent O2 je novinka mezi matracové materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktivních přírodních složek, uklidňující levandule a léčivých švýcarských bylinek. Tato pěna je výjimečná těmito schopnostmi:

-Jedinečný komfort pro Vaši životní pohodu vás udržuje zdravých a vitálních, excelentně se formuje a přizpůsobuje tvaru vašeho těla.

-Fontána energie, noční regenerace, zdroj pro vitální funkce, probudíte se svěží a odpočatý.

-Optimální klima, přirozená ventilace, regulace vlhkosti, vyrovnávání teploty.

-Výjímečná životnost, funkční stálost, excelentní materiálová odolnost vůči vlhkosti a teplotě.

Ekologické Lepení: Zdravé spaní je pro nás priorita. Proto při výrobě matrací důkladně zvažujeme každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běžně používané lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávicí trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je zcela ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo, jako jedno z mála, splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Lepidlo SIMALFA je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům, vyparujúcich se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů, že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost našich výrobků je pro nás absolutní prioritou.

 

Potah CARBONIO - uhlíkové vlákno disponuje vlastnostmi materiálů vytvořených nejnovejšími technologiemi, které však mají všechny vlastnosti tradičních přírodních vláken. uhlík v tkanine vytváří bariéru proti elektromagnetickému znečistení a elektrostatickým nábojům, které dnes hojně prostupují vnitŕnimi obytnými prostory.

Funkce štítu. Elektromagnetické záření generované různými zdroji, od telekomunikačných zařízení až po běžné domáci spotřebiče, vydáva radiační vlny tisíckrát vyšší než přirozené lidské záření. Morfologické charakteristiky uhlíku vytvářejí proti této radiaci permanentní štít.

Antistatický. Elektrostatické vlastnosti vznikají velmi jednoduchým mechanismem: tření mezi dvéma objekty může způsobit pohyb elektronů z jedného objektu na druhý a vytvářet nežádoucí elektrické náboje, které často narušují náš život. Použitím uhlíku, který je prirodzeným " dirigentem", lze dosáhnout škodlivého rozptylu těchto nábojů.

Hygienické normy. Moderní společnost směřuje ke stále vyšším hygienickým standardům. Uhlík tyto nároky zcela splňuje, protože je antibacteriálni a má vynikajíci antimikrobiálni účinky.

Spánek na matraci z uhlíkových vláken umožní našemu tělu uvolnit elektrostatický náboj nahromadený během dne. Dojde tak k lepšímu uvolnění těla a prohloubení spánku. Průzkumy ukazují, že se při použití aktívni matrace s potahem Carbonio snižuje nutná doba spánku, takže máme více času pro aktívni život.

Upozornění: v případě výroby v atypických rozměrech kupující nemůže odstoupit od smlouvy.

Pod atypickým rozměrem se rozumí každý jiný rozměr kromě standardního rozměru.

Standardní rozměry matrací jsou:

délka: 200 cm

šířka: 80 , 90 , 160, 180 cm

 

Rozměry 200 x 70 cm
Rozměry 200 x 80 cm
Rozměry 200 x 90 cm
Rozměry 200 x 100 cm
Rozměry 200 x 110 cm
Rozměry 200 x 120 cm
Rozměry 200 x 130 cm
Rozměry 200 x 140 cm
Rozměry 200 x 150 cm
Rozměry 200 x 160 cm
Rozměry 200 x 170 cm
Rozměry 200 x 180 cm
Rozměry 200 x 190 cm
Rozměry 200 x 200 cm
Výška matrace 22 cm
Tuhost matrace Střední
Nosnost 150 kg
Fyziosystém Ne
Natahovací profil Ne
Materiál Prodyšná pěna OXYGEN
Materiál Švýcarská pěna EvoPore HRC
Materiál Švýcarská pěna AventO2
Polohovatelný rošt Ano
Potah CARBONIO
Pratelnost potahu 60 °C
Věk Partnerské matrace
Věk Senioři

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlost

Overený zákazník,

Rychlá a jasná komunikace.obednano podruhé a opět spokojenost

Overený zákazník,

Vše naprosto v pořádku,profesionání, přesně podle představ. matrace odpovídá popisu a nabídce. Spokojenost !

Overený zákazník,

bezpecnynakup.sk