Matrace Baby Natur

Luxusní dětská matrace z přírodní pěny Biogreen se speciálním profilom.Tento matrace je vyřezán z mono bloku z pěny Biogreen. Horní vrstvu jádra tvoří velmi vzdušná pěna POLARGEL. Pěna Biogreen má podíl přírodního ricinového oleje. Praní na 60 ° C.

Dostupnost
Doručíme do 7 prac. dnů
3 360,00 Kč
2 800,00 Kč bez DPH

2x rouška na obličej
+ ZDARMA k objednávce
2x rouška na obličej

Detail Matrace Baby Natur:

  • Jádro matrace: pěna Biogreen, pěna Polargel
  • Výška matrace: 11 cm
  • Potah: LYOCELL
  • Doporučení: jednoduše výborný matrace s pratelným potahem, spokojenost zaručena
  • Vhodný podklad matrace: Lamelový rošt, pevný rošt
  • Záruka: 5 let

Matrace Baby Natur: V tomto matraci Vám přinášíme kus přírody do Vašich domovov.Luxusný dětská matrace z přírodní pěny Biogreen se speciálním profilom.Tento matrace je vyřezán z mono bloku z pěny Biogreen. Horní vrstvu jádra tvoří velmi vzdušná pěna POLARGEL. Pěna Biogreen má podíl přírodního ricinového oleje. Praní na 60 ° C.

Pěna BIOGREN Na pěně se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení nejen šetří náš ekosystém, ale zároveň přináší i část přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny přírodním materiálem - ricinovým olejem, který se již léta využívá ve farmacii. Rostliny, ze kterých se vyrábí, přijímají během svého růstu energii ze země a slunce, která se pak prostřednictvím oleje dostává i do našich matrací. Pěna BIOGREEN je napuštěná výtažkem z AloeVera, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace. Tyto výtažky totiž likvidují roztoče a bakterie. Zároveň dodávají matraci charakteristické aroma, která v průběhu krátké doby vyprchá. Pěna BIOGREEN, používaná firmou MATERASSO je jediný originál na trhu s garantovaným složením pěny s použitím přírodní složky ve formě ricinového oleje a mikrokapslemi ALOE VERA. Tato pěna se vyznačuje specifickou mramorovou strukturou. Pouze v případě pěny BIOGREEN máte jistotu dlouhé životnosti, tvarové stálosti, vysoké elasticity, následně tak kvalitního spánku. To vše při zatížitelnosti až do 170 kg a záruce 5 let na neproležení jádra matrace. Pěna BIOGREEN je v nabídce naší společnosti už několik let a její kvalita je tedy náležitě ověřena. Materiály s nápadně podobným pojmenováním jsou pouze pokusem využít dobré jméno tohoto materiálu a jejich kvalita je v mnoha případech velmi sporná. Firma MATERASSO je výhradním dovozcem pěny BIOGREEN na Slovensko i do České republiky.

Matracový potah LYOCELL: LYOCELL, VISKOZA GOLD - materiály, jejichž vlastnosti je předurčují na výrobu matrací. Vysoce kvalitní vlákno dělá látky sametově hebké, dobře drží tvar a působí luxusně. LYOCELL je 100% přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. Látka velmi dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle se vysouší, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Látka je prošitá s vysokou vrstvou dutého PES vlákna, která umocňuje celkový luxusní vzhled matraca.Pranie na 60 ° C.


Parametry

Tuhosť matraca T3
Tuhosť matraca T4
Rozmery matraca 60x120cm
Rozmery matraca 70x120cm
Rozmery matraca 60x140cm
Rozmery matraca 70x140cm
Vek 0-6 rokov
Problémy bolesti hlavy

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnost Cena
157-2135 60x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 2 920,00 Kč s DPH
157-2136 70x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 2 920,00 Kč s DPH
157-2137 60x140cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 360,00 Kč s DPH
157-2138 70x140cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 360,00 Kč s DPH

Související produkty

Matracový chránič Baby protec

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

od 706,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

Rolovaný

Matrace Baby Dream

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

od 2 280,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

Matrace Baby Kokos

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

od 1 360,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

bezpecnynakup.sk