Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace KLASIK plus | |
| Cena bez DPH |
3 413,22 Kč
4 148,76 Kč |
| Cena s DPH |
4 130,00 Kč
5 020,00 Kč |
| Ušetříte | 22% / 890,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Výška matraca: | 16 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 24 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 5 zón tuhosti |
| Natahovací profil | Ne |
| Materiál | Pěna ELIOCELL |
| Polohovatelný rošt | Ne |
| Potah | STANDARD |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Revma |
| Typ produktu | Matrace |
| Věk | Studenti |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené