O společnosti

Hlavní filozofií firmy Matracentrum je přinášet zdravý a komfortní spánek do Vašich domovů. Tento cíl plníme pomocí specializovaných studií, kde Vám ochotně poradíme a vybereme pro Vás tu nejlepší postel a matraci. Našim výhradním dodavatelem je firma Materasso Slovakia, kterou vnímáme jako lídra a udavače trendů ve výrobě matrací na našem trhu. Ve spolupráci s firmou Materasso Slovakia, s.r.o. Vám přinášíme ty nejmodernější materiály a sofistikovaný design výrobků. V našem sortimentu Vám nabízíme i speciální kolekce matrací, do kterých se během návrhu a výroby modelů přetavili dlouholeté zkušenosti, tak aby odpočinek na nich byl ještě příjemnější a komfortnější. Jako první jsme v roce 2013 získali od firmy Materasso nově zavedený certifikát "Certifikovaný prodejce", což dokazuje naše úsilí nabídnout zákazníkům ten nejlepší servis a poradenství. Odměnou pro nás je množství spokojených zákazníků.
      

Společnost Materasso Slovakia s.r.o. působí v matracové průmyslu více než 20 let a v současnosti se řadí k nejinovativnějším evropským výrobcům. Dlouholeté zkušenosti, spojení moderních technologií s ruční výrobou a používání přírodních materiálů jen té nejvyšší kvality, firmě Materasso umožnilo stát se lídrem určujícím nové trendy ve zdravém spaní. Zárukou dokonalého spánku jsou kolekce výrobků, vytvořené z řady boxspringových postelí a matrací.

Člověk tráví spánkem zhruba třetinu svého života a jeho kvalita výrazně ovlivňuje obnovu našich psychických a fyzických sil. Proto naše společnost ve spolupráci s firmou Materasso Slovakia věnuje veškeré své úsilí do vytváření dokonale vyvážených matrací a postelí, při kterých konstruování jsou spojovány jen ty nejkvalitnější materiály a design s maximálním přepracováním každého detailu. Pokud si chcete dopřát prvotřídní spánek vložte svou důvěru do kvality značky Materasso Slovakia a my vám pomůžeme si správně vybrat, odborně poradit. Kvalitní spánok a svěží rána je to co Vám nabízíme .....

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni

Overený zákazník,

Vsetko v poriadku prebehlo

Overený zákazník,

rychlost

Overený zákazník,

bezpecnynakup.sk