Archív

SVĚTOVÝ DEN ZDRAVÉHO SPÁNKU

Světový den zdravého spánku byl vyhlášen v roce 2001 Mezinárodní nadací pro duševní zdraví a neurologii (IFMHN). Hlavní myšlenkou tohoto dne je upozornit na důležitost dobrého a kvalitního spánku pro zdraví člověka.

Poruchy spánku mohou vést k onemocněním srdce, migrénám, závislosti na depresích a mnoha jiným onemocněním a pomocí světového dne zdraví se tato problematika dostává do povědomí stále většího množství lidí. 21. březen je dnem prevence dlouhodobých následků spánkových poruch.

Spánek a psychická pohoda:

Psychická onemocnění doprovázejí spánkové poruchy. Ale je tomu i naopak. Nekvalitní spánek často vede o onemocnění mysli. Tento začarovaný kruh vás může pohltit dříve než se nadějete. Proto spíte-li málo nebo se po noci plné přehazování se ráno probudíte neoddechnutí, hledejte příčinu! Nestyďte se vyhledat pomoc. Je mnoho odborníků, kteří vám pomohou vrátit do vašeho života to o čem tak sníte – plnohodnotný spánek! Je mnoho způsobů, kterými můžete zlepšit kvalitu svého spánku. Mimo jiné je to koupě vhodné matrace nebo polštáře. Právě proto máme pro Vás připravené jarní slevy na našem E-shopu, ale i na našich prodejnách!

Zůstaňte zdraví, spěte plnohodnotně!

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni

Overený zákazník,

Vsetko v poriadku prebehlo

Overený zákazník,

rychlost

Overený zákazník,

bezpecnynakup.sk