Anatomický polštář Paris Viscogreen

Tužší model z anatomickou vlnou. Vyrobený z nově vyvinuté paměťové pěny z přírodních materiálov.Prírodné složky jsou získávány z ricinového oleje, do kterého je vmíchány ALOE-VERA. Tento jedinečný materiál výborně kopíruje a podpírá páteř v oblasti krčních obratlů.

Dostupnost
Doručíme do 7 prac. dnů
1 940,00 Kč
1 603,31 Kč bez DPH

2x rouška na obličej
+ ZDARMA k objednávce
2x rouška na obličej

Detail anatomický polštář PARIS VISCOGREEN:

  • Záruka: 2 roky
  • Rozměry: 60 x 43 x 10-11 cm
  • Potahová látka: odnímatelný potah z látky VELUR, možnost praní
  • Jádro pěna Viscoelastická pěna
  • Polštář je tvarovaný má anatomickou vlnu

 

LAZY-FOAM / Líná pěna: jedinečné vlastnosti viscoelastické pěny, (známé také jako líná pěna) jsou zárukou maximálního komfortu během spánku. Díky své schopnosti, reagovat na tlak se anatomické polštáře dokáží optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Jádra anatomických polštářů jsou Vypěňované do ocelové formy pod nastaveném tlakem což zabezpečí excelentní vlastnosti této pěny. Složení této pěny je přímo určené na výrobu anatomických polštářů. V naší nabídce nenajdete anatomický polštář vyřezaný z pěny určené na Matrace. Materiál určený na matrace je tužší a není vhodný pro výrobu anatomických polštářů.

Pěna VISCOGREEN: Je typem líné pěny, vyrobené z přírodního ricinového oleje. Ve srovnání s viscoelastickou-línou pěnou je komfortnější a šetrnější k životnímu prostředí. VISCOGREEN svou jedinečnou tvarovou pamětí lépe reaguje na změny teploty a tlaku a tím se rychleji přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Má výborné regenerační a antibakteriální vlastnosti.

Anatomický polštář: V naší nabídce jsou anatomické polštáře ve dvou základních provedeních: netvarované a tvarované. Polštáře z líné pěny, která reaguje na teplo a tlak, dokáží poskytnout maximální oporu krční páteři s efektem dokonalého odlehčení a uvolnění. Zajišťují dokonalou regeneraci krčního svalstva a obratlů bez pocitu napětí. Správnou anatomickou polohou hlavy v spánku přispívají k lepšímu dýchání av mnoha případech dochází ik eliminaci nepříjemného chrápání. Všechny anatomické polštáře jsou dodávány v odnímatelný potah, což umožňuje pratelnost a zvyšuje hygienu.

Potah Velur: Anatomický polštář obsahuje odnímatelný potah vyrobený z látky Velur. Sametová látka velur má hladký povrch. Je nemačkavá a splývavá. Je jednoduchá na údržbu. Látka obsahuje 40% bavlny, která dokonale odvádí vlhkost.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Související produkty

AKCE -10%
Anatomický vankúš London Herbal

Anatomický polštář London Herbal

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

2 180,00 Kč 2 433,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

AKCE -11%
Anatomický vankúš Paris Herbal

Anatomický polštář Paris Herbal

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

2 020,00 Kč 2 260,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

bezpecnynakup.sk