Anatomický polštář ENERGY control

Vhodný pro muže s větší stavbou těla, ale i pro drobnější postavy. Materiál, z něhož je polštář vyroben, dokonale vyplní prostor mezi ramenem a krkem. Pratelný potah BIORYTMIC vás působením minerálů naplní energií a zaručí nerušený spánek.

Dostupnost
10 prac. dnů
2 023,00 Kč
1 671,90 Kč bez DPH
Príslušenstvo k matracom
+401,00 Kč

Detail anatomického polštáře ENERGY control:

  • Záruka: 2 roky
  • Rozměry: 72 x 42 x 12 cm
  • Potahová látka: snímatelný potah BIORYTMIC, možnost praní do 60°C
  • Jádro pěna LAZY-FOAM
  •  

Polštář je vyroben z přírodních minerálů, které vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují nitrotělní "komunikaci" a proudění energetických toků.

 

LAZY-FOAM / Líná pěna - Viscoelastická pěna /:   jedinečné vlastnosti viscoelastické pěny, (známé také jako líná pěna) jsou zárukou maximálního komfortu během spánku. Díky své schopnosti, reagovat na tlak se anatomické polštáře dokáží optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Jádra anatomických polštářů jsou Vypěňované do ocelové formy pod nastaveném tlakem což zabezpečí excelentní vlastnosti této pěny. Složení této pěny je přímo určené na výrobu anatomických polštářů. V naší nabídce nenajdete anatomický polštář vyřezaný z pěny určené na Matrace. Materiál určený na matrace je tužší a není vhodný pro výrobu anatomických polštářů.

Anatomický polštář: V naší nabídce jsou anatomické polštáře ve dvou základních provedeních: netvarované a tvarované. Polštáře z líné pěny, která reaguje na teplo a tlak, dokáží poskytnout maximální oporu krční páteři s efektem dokonalého odlehčení a uvolnění. Zajišťují dokonalou regeneraci krčního svalstva a obratlů bez pocitu napětí. Správnou anatomickou polohou hlavy v spánku přispívají k lepšímu dýchání av mnoha případech dochází ik eliminaci nepříjemného chrápání. Všechny anatomické polštáře jsou dodávány v odnímatelný potah, což umožňuje pratelnost a zvyšuje hygienu.

 

Potah s léčivými minerály BIORYTMIC

Látka s obsahem přírodních minerálů, které vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují nitrotělní "komunikaci" a proudění energetických toků. Ty jsou zodpovědné za správné fungování organismu, což je základní předpoklad pro předcházení nemocem a udržení si zdraví. Účinky minerální terapie si můžete na sobě ověřit za pomoci jednoduchého balančního testu. Působením minerálů se budete cítit omlazení, sníží se úroveň stresu, váš organismus bude lépe relaxovat, regenerovat a budete se cítit lépe. Probouzet se budete s pocitem svěžesti, odpočatý a vaše tělo bude plné síly a energie.

 

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Související produkty

Materasso Slovakia, s.r.o.
2 326,00 Kč s DPH
10 prac. dnů
Kód: 185-2194
Anatomický vankúš London Herbal
Materasso Slovakia, s.r.o.
JARNÍ AKCE -10%
2 330,00 Kč
s DPH
2 603,00 Kč
10 prac. dnů
Kód: 162-2140
Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlost

Overený zákazník,

Rychlá a jasná komunikace.obednano podruhé a opět spokojenost

Overený zákazník,

Vše naprosto v pořádku,profesionání, přesně podle představ. matrace odpovídá popisu a nabídce. Spokojenost !

Overený zákazník,

bezpecnynakup.sk