Anatomický polštář Energy Control

Novinka

Vhodný pro muže s větší stavbou těla, ale i pro drobnější postavy. Materiál, z něhož je polštář vyroben, dokonale vyplní prostor mezi ramenem a krkem. Pratelný potah BIORYTMIC vás dobije minerály a nerušený spánek Vám poskytne energii do dalšího dne.

Dostupnost
10 prac. dnů
1 891,00 Kč
1 562,81 Kč bez DPH
Príslušenstvo k matracom
+375,00 Kč

Detail anatomický polštář Energy Control:

  • Záruka: 2 roky
  • Rozměry: 72 x 42 x 12 cm
  • Potahová látka: odnímatelný potah Biorymic možnost praní
  • Jádro pěna LAZY-FOAM

Polštář je vyroben z přírodních minerálů, které vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují vnútrotelovú "komunikaci" a proudění energetických toků.

Vyrobeno z pěny s tvarovou pamětí LAZY-FOAM, reaguje na teplo a zátěž, čímž lépe kopíruje a podpírá páteř v oblasti krčních obratlů. Příčná perforace polštářů zabezpečuje vysokou vzdušnost polštářů.

LAZY-FOAM / Líná pěna - Viscoelastická pěna /:   jedinečné vlastnosti viscoelastické pěny, (známé také jako líná pěna) jsou zárukou maximálního komfortu během spánku. Díky své schopnosti, reagovat na tlak se anatomické polštáře dokáží optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Jádra anatomických polštářů jsou Vypěňované do ocelové formy pod nastaveném tlakem což zabezpečí excelentní vlastnosti této pěny. Složení této pěny je přímo určené na výrobu anatomických polštářů. V naší nabídce nenajdete anatomický polštář vyřezaný z pěny určené na Matrace. Materiál určený na matrace je tužší a není vhodný pro výrobu anatomických polštářů.

Anatomický polštář: V naší nabídce jsou anatomické polštáře ve dvou základních provedeních: netvarované a tvarované. Polštáře z líné pěny, která reaguje na teplo a tlak, dokáží poskytnout maximální oporu krční páteři s efektem dokonalého odlehčení a uvolnění. Zajišťují dokonalou regeneraci krčního svalstva a obratlů bez pocitu napětí. Správnou anatomickou polohou hlavy v spánku přispívají k lepšímu dýchání av mnoha případech dochází ik eliminaci nepříjemného chrápání. Všechny anatomické polštáře jsou dodávány v odnímatelný potah, což umožňuje pratelnost a zvyšuje hygienu.

Potah s léčivými minerály BIORYTMIC

Látka s obsahem přírodních minerálů, které vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují vnútrotelovú "komunikaci" a proudění energetických toků. Ty jsou zodpovědné za správné fungování organismu, což je základní předpoklad pro předcházení nemocem a udržení si zdraví. Účinky minerální terapie si můžete na sobě ověřit za pomoci jednoduchého balančního testu. Působením minerálů se budete cítit omlazení, sníží se úroveň stresu, váš organismus bude lépe relaxovat, regenerovat a budete se cítit lépe. Probouzet se budete s pocitem svěžesti, odpočatý a vaše tělo bude plné síly a energie.

 

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Související produkty

bezpecnynakup.sk