Anatomický polštář ENERGY CONTROL

Materasso Slovakia, s.r.o. | NOVINKY | Kód: 285-4032

Vhodný pro muže s větší stavbou těla, ale i pro drobnější postavy. Materiál, z něhož je polštář vyroben, dokonale vyplní prostor mezi ramenem a krkem. Pratelný potah BIORYTMIC vás působením minerálů naplní energií a zaručí nerušený spánek.

Dostupnost
Leden 2024
2 023,00 Kč
1 671,90 Kč bez DPH
Príslušenstvo k matracom
+401,00 Kč

Detail anatomického polštáře ENERGY CONTROL:

  • Záruka: 2 roky
  • Rozměry: 72 x 42 x 12 cm
  • Potahová látka: snímatelný potah BIORYTMIC, možnost praní do 60°C
  • Polštář je vyroben z paměťové pěny, která reaguje na tlak a teplo. Díky tomu s přizpůsobí poloze hlavy a poskytne optimální oporu krční páteři. 

 

Polštář je vyroben z přírodních minerálů, které vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují nitrotělní "komunikaci" a proudění energetických toků.

Potah s léčivými minerály BIORYTMIC: Látka s obsahem přírodních minerálů, které vyzařováním přirozené energie pozitivně ovlivňují nitrotělní "komunikaci" a proudění energetických toků. Ty jsou zodpovědné za správné fungování organismu, což je základní předpoklad pro předcházení nemocem a udržení si zdraví. Účinky minerální terapie si můžete na sobě ověřit za pomoci jednoduchého balančního testu. Působením minerálů se budete cítit omlazení, sníží se úroveň stresu, váš organismus bude lépe relaxovat, regenerovat a budete se cítit lépe. Probouzet se budete s pocitem svěžesti, odpočatý a vaše tělo bude plné síly a energie.

Anatomický polštář: V naší nabídce jsou anatomické polštáře ve dvou základních provedeních: netvarované a tvarované. Polštáře z líné pěny, která reaguje na teplo a tlak, dokáží poskytnout maximální oporu krční páteři s efektem dokonalého odlehčení a uvolnění. Zajišťují dokonalou regeneraci krčního svalstva a obratlů bez pocitu napětí. Správnou anatomickou polohou hlavy v spánku přispívají k lepšímu dýchání av mnoha případech dochází ik eliminaci nepříjemného chrápání. Všechny anatomické polštáře jsou dodávány v odnímatelný potah, což umožňuje pratelnost a zvyšuje hygienu.

Po změně polštáře za vhodný anatomický polštář můžete v prvních dnech cítit napětí. Je to tím, že si vaše krční svaly zvykají na novou - správnou polohu. Po několika nocích však napětí ustoupí. 

Polštář je součástí kolekce White! 

Potah BIORYTMIC

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Související produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni

Overený zákazník,

Vsetko v poriadku prebehlo

Overený zákazník,

rychlost

Overený zákazník,

bezpecnynakup.sk