Lamelový Rošt Double T5

AKCE -23%

Nejoblíbenější model lamelového roštu. Kvalitní provedení a prvotřídní materiály zajišťují dlouhodobou funkčnost a spolehlivost tohoto výrobku.

Dostupnost
Doručíme do 7 prac. dnů
Původní cena
1 539,00 Kč
Ušetříte
350,00 Kč (23%)
1 189,00 Kč
982,64 Kč bez DPH

2x rouška na obličej
+ ZDARMA k objednávce
2x rouška na obličej

Detail lamelový rošt:

 • složení nosný rám: bukovo-březový
 • složení lamely: březové
 • pouzdra: gumové, Silikon / Kaučuk
 • výška rámu: 5,5 cm
 • počet lamel: 28ks
 • zóny: 3 zóny
 • nosnost: 120Kg
 • popis: nepolohovatelný
 • záruka: 10 let   na dřevěné nosné části rámu roštu
 • rošt má certifikát FSC
 •  

Lamelový rošt Double T5: lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z kombinace masivního buku a vrstveného březového dřeva. Lamely jsou březové. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve středové části díky posuvným "páskem" a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení.

Lamelový rošt: měl by být součástí každého moderního lůžka. Používá se zejména pod pěnové matrace u kterých nahrazuje vlastnosti pružinového jádra matrace. Zvyšuje komfort lůžka jeho pružnost, kopírování postavy, prodlužuje životnost matrace a zajistí jeho dokonalé odvětrání ze spodní strany. Sofistikované a moderní lamelové rošty dokáží dokonale zkopírovat postavu i při použití matrace z velmi nízkou výškou. Zákazník si většinou dokáže prednadstaviť a částečně upravit i tuhost matrace úpravou tuhosti lamelového roštu.

Bed Bugs Protected: firma MATERASSO jako první v Evropě přináší na trh s lamelovými rošty jedinečný způsob impregnace 100% přírodního vonného oleje do nosné části lamelových roštů. Tímto unikátním způsobem zvyšuje hygienu během spánku a přináší vám kus přírody přímo do vašich ložnic. Provedení roštů s použitím vonných olejů je chráněno technickým vzorem, výrobním patentem. LEVANDULE Díky čerstvé, svěží vůni byla levandule oblíbenou rostlinou starých Řeků a Římanů. Její název je odvozen od latinského slova levare. HYGIENA Levandule se velmi rozšířila pro vynikající insekticidní-repelentní vlastnosti, jakož i pro výraznou trvanlivou vůni. Je účinným odpuzovačem hmyzu a nežádoucích molů, které se čas od času objeví v každé domácnosti. Pomocí vonné impregnace roštu, zvýšíte hygienu a čistotu vašeho lůžka. Nespavost Nedávná studie na univerzitě v Lancasteru potvrdila, že používání levandulové aromaterapie, jako prostředku k léčbě nespavosti, je stejně účinné jako syntetické léky, a tak se levandulová vůně používá jako alternativní způsob léčby nespavosti v nemocnicích. Aromaterapie působí uklidňující na nervovou soustavu, používá se při depresi, nervovém vypětí, podrážděnosti. Firma MATERASSO vám jako první přináší tuto aromaterapii v podobě impregnace nosné části roštů 100% přírodním vonným olejem.

Materiál: naše lamelové rošty jsou vyrobeny ze dřeva které rostlo ve vysoké nadmořské výšce av lesích na severu av srdci Evropy. Vyšší nadmořská výška zajistí, že přírůstky na dřevě jsou pomalejší a tím je dřevo hustší a samozřejmě má vyšší pevnost. Výrobky z něj následně snesou vyšší stres při zátěži a jsou kvalitnější. V roštech jsou použity tři druhy dřeva buk, bříza a smrk.

certifikáty:

FSC Certifikát: firma Materasso jako první výrobce lamelových roštů na slovensku získala v roce 2016 certifikát FSC který je důvěryhodný systém sledování a garance původu dřeva. Certifikované společnosti tak mohou prokázat že jejich výrobky pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů. Také tento certifikát garantuje že dřevo pochází z legální těžby. Dřevo je pěstované za účelem následné těžby a jeho využití v dřevařském průmyslu, tím dosahuje vysokou kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala Certifikát FSC 100% což dokladuje že všechno dřevo použité v její výrobě a výrobky z něj vyrobené jsou vyráběny s souladu s certifikací FSC.

 

ISO 9001: Výroba lamelovým roštem a matrací ve firmě Materasso Slovakia splňuje a běží pod normami a požadavky pro certifikaci ISO 9001.

Přesné rozměry roštu: Lamelové rošty se vyrábějí o 4 cm kratší ao 1cm užší než je čistý vnitřní rozměr postele !!! Příklad: pro rozměr postele 200x90 cm se objednaný rošt 200x90 cm vyrobí ve skutečném rozměru 196x89 cm. Při objednání přesného rozměru je potřebné v objednávce vedle rozměru uvést poznámku přesný rozměr !!!

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnost Cena
200 x 80 200 x 80 cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 189,00 Kč s DPH
1 539,00 Kč s DPH
200 x 90 200 x 90 cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 189,00 Kč s DPH
1 539,00 Kč s DPH
200 x 100 200 x 100 cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 368,00 Kč s DPH
1 770,00 Kč s DPH
200 x 120 200 x 120 cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 784,00 Kč s DPH
2 309,00 Kč s DPH

Související produkty

Lamelový Rošt SUPER R6

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

od 1 968,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

Lamelový Rošt KLASIK T5

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

od 1 779,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

bezpecnynakup.sk