Lamelový rošt Flex mobil R6

Toto je dokonalejší model motorového roštu, má propracovanější nosné části, pouzdra a systém kopírování. Rám i lamely roštu jsou obaleny karbonovou fólií. Flex mobil R6 je 3 zónový lamelový rošt s přednastavenou tuhostí zón.

Dostupnost
Doručíme do 7 prac. dnů
8 781,00 Kč
7 317,50 Kč bez DPH

Levandulové srdíčko
+ ZDARMA k objednávce
Levandulové srdíčko

Detail lamelového roštu:

  • složení nosný rám: bukový obalený karbonovou fólií
  • složení lamely: sibiřská bříza obalená karbonovou fólií
  • pouzdra: výkyvné gumové zdvojené
  • výška roštu: 7,5cm
  • počet lamel: 28ks
  • zóny: 3 zóny
  • nosnost: 120kg
  • popis: elektricky polohovatelný 2H-2N-T5
  • záruka: 10let na dřevěné nosné části rámu roštu
  • rošt mě certifikát FSC

Lamelový rošt Flex mobil R6: Elektricky polohovatelný rošt   s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dreva.Lamely jsou z sibiřské břízy. Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ty jsou nejen výkyvné, ale také zvýšené takže s matrací mnohem lépe spolupracujú.Stredový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zaťažení.Rám i lamely roštu jsou obaleny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace . Možnost doobjednat bezkabelové ovládání za příplatek a synchronizačního kabelu, který vám umožní polohování celé postele i partnerova matrace souběžně a najednou přes jeden ovladač.

Lamelový rošt: měl by být součástí každého moderního lůžka. Používá se zejména pod pěnové matrace u kterých nahrazuje vlastnosti pružinového jádra matrace. Zvyšuje komfort lůžka jeho pružnost, kopírování postavy, prodlužuje životnost matrace a zajistí jeho dokonalé odvětrání ze spodní strany. Sofistikované a moderní lamelové rošty dokáží dokonale zkopírovat postavu i při použití matrace s velmi nízkou výškou. Zákazník si většinou dokáže přednastavit a částečně upravit i tuhost matrace úpravou tuhosti lamelového roštu.

Bed Bugs Protected: firma MATERASSO jako první v Evropě přináší na trh s lamelovými rošty jedinečný způsob impregnace 100% přírodního vonného oleje do nosné části lamelových roštů. Tímto unikátním způsobem zvyšuje hygienu během spánku a přináší Vám kus přírody přímo do Vašich ložnici. Provedení roštů s použitím vonných olejů je chráněno technickým vzorem, výrobním patentem. LEVANDUĽA- Díky čerstvé, svěží vůni byla levandule oblíbenou rostlinou starých Řeků a Římanů. Její název je odvozen od latinského slova levare. HYGIENA- Levandule se velmi rozšířila pro vynikající insekticidní-repelentní vlastnosti, jakož i pro výraznou trvanlivou vůni. Je účinným odpuzovačem hmyzu a nežádoucích molů, které se čas od času objeví v každé domácnosti. Pomocí vonné impregnace roštu, zvýšíte hygienu a čistotu Vašeho lůžka. NESPAVOSŤ- Nedávná studie na univerzitě v Lancasteru potvrdila, že používání levandulové aromaterapie jako prostředku k léčbě nespavosti je stejně účinné jako syntetické léky a tak se levandulová vůně používá jako alternativní způsob léčby nespavosti v nemocnicích. Aromaterapie působí uklidňující na nervovou soustavu, používá se při depresi, nervovém vypětí, podrážděnosti. Firma MATERASSO Vám jako první přináší tuto aromaterapii v podobě impregnace nosné části roštů 100% přírodním vonným olejem.

Materiál: naše lamelové rošty jsou vyrobeny ze dřeva, které rostlo ve vysoké nadmořské výšce av lesích na severu av srdci Evropy. Vyšší nadmořská výška zajistí, že přírůstky na dřevě jsou pomalejší a tím je dřevo hustší a samozřejmě má vyšší pevnost. Výrobky z něj následně snesou vyšší stres při zátěži a jsou kvalitnější. V roštech jsou použity tři druhy dřeva buk, bříza a smrk.

certifikáty:

FSC Certifikát: firma Materasso jako první výrobce lamelových roštů na slovensku získala v roce 2016 certifikát FSC který je důvěryhodný systém sledování a garance původu dřeva. Certifikované společnosti tak mohou prokázat, že jejich výrobky pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů. Také tento certifikát garantuje, že dřevo pochází z legální těžby. Dřevo je pěstované za účelem následné těžby a jeho využití v dřevařském průmyslu, tím dosahuje vysokou kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala Certifikát FSC 100% což dokladuje, že všechno dřevo použité v její výrobě a výrobky z něj vyrobené jsou vyráběny s souladu s certifikací FSC.

 

ISO 9001: Výroba lamelovým roštem a matrací ve firmě Materasso Slovakia splňuje a běží pod normami a požadavky pro certifikaci ISO 9001.

Přesné rozměry roštu: Lamelové rošty se vyrábějí o 4 cm kratší ao 1cm užší než je čistý vnitřní rozměr postele !!! Příklad: pro rozměr postele 200x90 cm se objednaný rošt 200x90 cm vyrobí ve skutečném rozměru 196x89 cm. Při objednání přesného rozměru je potřebné v objednávce vedle rozměru uvést poznámku přesný rozměr !!!


Parametry

Rozmery matraca 200x100cm
Rozmery matraca 200x90cm
Rozmery matraca 200x80cm

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnost Cena
139-2019 200x80cm Doručíme do 7 prac. dnů 8 781,00 Kč s DPH
139-2018 200x90cm Doručíme do 7 prac. dnů 8 781,00 Kč s DPH
139-2017 200x100cm Doručíme do 7 prac. dnů 10 098,00 Kč s DPH
139-5534 200x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 13 171,00 Kč s DPH

Související produkty

Masiv Mobil

+ ZDARMA Levandulové srdíčko

od 8 296,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

Lamelový rošt EVO mobil

+ ZDARMA Levandulové srdíčko

od 14 377,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

Lamelový rošt Flex expert R6

+ ZDARMA Levandulové srdíčko

od 5 010,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

Lamelový rošt Triple T12

+ ZDARMA Levandulové srdíčko

od 3 374,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

bezpecnynakup.sk