Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Lamelový rošt Double mobil T5 | |
| Cena bez DPH |
4 123,97 Kč
6 558,68 Kč |
| Cena s DPH |
4 990,00 Kč
7 936,00 Kč |
| Ušetříte | 59% / 2 946,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 200 x 80 cm |
| Rozměry | 200 x 100 cm |
| Typ produktu | rosty |
| Polohovatelný rošt | ano |
| Výklop | ne |
| Nosnost | 120 kg |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Overený zákazník,
Vsetko v poriadku prebehlo
Overený zákazník,
Zboží perfektní a dobře zabalené
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.