Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Lamelový rošt Double BV maxi T8 | |
| Cena bez DPH | 3 114,05 Kč |
| Cena s DPH | 3 768,00 Kč |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 120 cm |
| Typ produktu | rosty |
| Polohovatelný rošt | ne |
| Výklop | boční |
| Nosnost | 150 kg |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Overený zákazník,
Vsetko v poriadku prebehlo
Overený zákazník,
Zboží perfektní a dobře zabalené
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.