Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace GREENGEL bio-ex | |
| Cena bez DPH |
6 371,90 Kč
9 338,84 Kč |
| Cena s DPH |
7 710,00 Kč
11 300,00 Kč |
| Ušetříte | 47% / 3 590,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 21 cm |
| Nosnost | 135 kg |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Natahovací profil | Ne |
| Polohovatelný rošt | Ne |
| Potah | ALGUA |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Bolesti křížů |
| Typ produktu | Matrace |
| Materiál | Taštičková pružina |
| Věk | Partnerské matrace |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené