Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace VISCOGREEN lux | |
| Cena bez DPH |
10 280,99 Kč
12 842,98 Kč |
| Cena s DPH |
12 440,00 Kč
15 540,00 Kč |
| Ušetříte | 25% / 3 100,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 21 cm |
| Nosnost | 170 kg |
| Tuhost matrace | T4 |
| Materiál | Pěna BIOGREEN |
| Potah | EUCALYSS |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Overený zákazník,
Vsetko v poriadku prebehlo
Overený zákazník,
Zboží perfektní a dobře zabalené
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.