Matrace Baby Kokos

Základní dětský cenově dostupný model matrace vyrobený z PUR pěny a vyztužený kokosovou vrstvou. Celkově tužší model matrace.

Dostupnost
Doručíme do 7 prac. dnů
1 180,00 Kč
983,33 Kč bez DPH

2x rouška na obličej
+ ZDARMA k objednávce
2x rouška na obličej

Detail matrace Baby kokos:

  • Jádro matrace: PUR pěna + bramborový vrstva
  • Výška matrace: 8 cm
  • Potah: Dryfast
  • Doporučení: Tužší model pro zdravý vývoj vašeho dítěte
  • Vhodný podklad matrace: Lamelový rošt, pevný rošt
  • Záruka: 2 roky

Matrace Baby Kokos

Sendvičové jádro s kokosovou vrstvou dokonale matraci odvětrá a vyztuží. Je vhodný pro děti. Je to cenově dostupný model.

PUR pěna: složení této pěny zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a tuhost. Kopírovací vlastnosti se po krátkém čase používání dokonce ještě zlepší. Tuhost po dlouhodobém používání může však být výrazně nižší. Vyšší objemovou hustotou pěn je dosaženo menší rozdíl v tuhosti i po letech oproti pěnám s nízkou objemovou hustotou. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem může být garantem Vašeho zdravého spaní, ale je třeba dbát na jeho hustotu, která by v matracích v žádném případě neměla být nižší než 25 kg / m ³ i pro uživatele s nižší hmotností.

Kokosové vlákno: se získává z kůry kokosového ořechu. Kokosová vlákna, zpracovávané do vrstev (desek) se dále upravují kvůli zlepšení jejich vlastností a hlavně kvůli prodloužení životnosti materiálu. Známe tři způsoby zpracování slisovaných kokosových desek, které se používají v ortopedických matracích:

Propichování: Kokosová deska se shora i zdola propichuje dlouhými jehlami, díky čemuž se vlákna prováže. Zároveň se jehlami vpouští latexová směs, která v propíchnutých místech kokosová vlákna slepí. Tento způsob zpevňování kokosových desek je nejlevnější a nejdostupnější alternativou.

Povrchová impregnace: Kokosové desky se při tomto způsobu impregnují shora a zdola latexem (nebo jinými levnějšími látkami), čímž se kokosová vlákna na povrchu slepí dohromady a nedochází k jejich drolení.

Celková impregnace: Třetí a zároveň i nejlepší a nejdražší možností úpravy kokosových desek je impregnace celého materiálu. I zde se místo přírodního latexu mohou použít levnější alternativní materiály, které už však nedosahují takové vlastnosti jako latex. Díky celkové impregnaci je celá kokosová vrstva držena pohromadě a tím si zachovává své vlastnosti dlouhá léta, je velmi pružná, pevná a odolná. Ve většině případů se využívá 10 až 50% -ní impregnace latexem. Kokosová deska je velmi vzdušný materiál, který se v matracích používá z důvodu vytvrzení lůžkovém plochy. Kokosové desky s celkovou latexovou impregnací disponují navíc i antialergickými a antibakteriálními vlastnostmi, materiál je velmi pružný, flexibilní a má velmi dlouhou životnost.

Matracový potah DRYFAST: Poctivý matracový potah, který je napevno zalemovaný k jádru matrace. Dodatečná vrstva pěny PUR prošité v potahu zvýší komfort matrace a zvýrazní jeho design.

Ekologické Lepení: Zdravé spaní je pro nás priorita. Proto při výrobě matrací důkladně zvažujeme každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běž- ně používané lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávicí trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je zcela ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo, jako jedno z mála, splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Lepidlo SIMALFA je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům, vyparujúcich se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů, že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost našich výrobků je pro nás absolutní prioritou.

 

 

 


Parametry

Rozmery matraca 70x140cm
Rozmery matraca 70x120cm
Rozmery matraca 60x140cm
Rozmery matraca 60x120cm

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnost Cena
143-2038 60x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 180,00 Kč s DPH
143-2036 70x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 180,00 Kč s DPH
143-2037 60x140cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 360,00 Kč s DPH
143-2035 70x140cm Doručíme do 7 prac. dnů 1 360,00 Kč s DPH

Související produkty

Rolovaný

Matrace Baby Natur

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

od 3 360,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

Matracový chránič Baby protec

+ ZDARMA 2x rouška na obličej

od 706,00 Kč

Doručíme do 7 prac. dnů

bezpecnynakup.sk