Matrace Baby swiss

Nejluxusnější dětská matrace. Matracové jádro dětského modelu je vyříznuté z monobloku švýcarské pěny AventO2. Matrace neobsahuje žádné lepidlo. Záruka je dána na základě excelentních parametrů pěny Avent O2. Matracové jádro je obaleno v odnímatelný potah LAVENDER.

Dostupnost
Doručíme do 7 prac. dnů
3 990,00 Kč
3 325,00 Kč bez DPH

2x rouška na obličej
+ ZDARMA k objednávce
2x rouška na obličej

Detail matrace Baby Swiss:

  • Jádro matrace: je vyrobeno z pěny AventO2
  • Výška matrace: 11 cm
  • Potah: LAVENDER
  • Doporučení: jednoduše výborný matrace s pratelným potahem
  • Vhodný podklad matrace: Lamelový rošt, pevný rošt
  • Záruka: 5 let

Matrace Baby Swiss: Tato matrace neobsahuje žádné lepidlo protože jádro tohoto matrace je vyrobeno z monobloku švýcarské pěny Avent O2. Je vhodný pro děti. Tento model má odnímatelný pratelný poťah.V boku potahu všitá odvětrávací látka PPRESSLESS.

Dobrý spánek je výsledkem intenzivního výzkumu.

Pěna Avent O2: Příroda ve spojení s inovací. Inovativní materiál s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Avent O2 je novinka mezi matracové materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktivních přírodních složek, uklidňující levandule a léčivých švýcarských bylinek. Tato pěna je výjimečná těmito schopnostmi:

- Jedinečný komfort pro Vaši životní pohodu udržuje vás zdravých a vitálních, excelentně se formuje a přizpůsobuje tvaru vašeho těla.

-Fontána energie, noční regenerace, zdroj pro vitální funkce, probudíte se svěží a odpočatý.

-Optimálna klima, přirozená ventilace, regulace vlhkosti, vyrovnávání teploty.

-Výnimočná životnost, funkční stálost, excelentní materiálová odolnost vůči vlhkosti a teplotě.

 

Ochrana životního prostředí: prvním krokem je redukce emisí CO2 při výrobě. Pokud se mají standardní HR-pěny alespoň přiblížit vlastnostem EvoPoreHRC, spotřebují podstatně více surovin. Intenzivním výzkumem se podařilo dosáhnout vyššího výkonu materiálu při nižší spotřebě neobnovitelných zdrojů, čímž se snížila zátěž životního prostředí. "Testovaná kvalita pro nejvyšší standard." Kvalita není náhoda, je to výsledek striktně definovaných požadavků a vysokých standardů, jejichž plnění je zaručeno pomocí intenzivních a kontinuálních kontrol.

Matracový potah LAVENDER: je látka napuštěna výtažkem z levandule. Při spánku na matraci s potahem LAVENDER podstupujete aromaterapii s pozitivním vlivem na Vaše tělo i duši. Známé jsou příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. Navíc potah účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná do 60 ° C.


Parametry

Rozmery matraca 60x140cm
Rozmery matraca 60x120cm
Rozmery matraca 70x120cm
Rozmery matraca 70x140cm
Vek 0-6 rokov
Problémy žiadne

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Rozmer: Dostupnost Cena
156-2085 60x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 990,00 Kč s DPH
156-2086 70x120cm Doručíme do 7 prac. dnů 3 990,00 Kč s DPH
156-2084 60x140cm Doručíme do 7 prac. dnů 4 590,00 Kč s DPH
156-2097 70x140cm Doručíme do 7 prac. dnů 4 590,00 Kč s DPH
bezpecnynakup.sk