Matrace BEAST Lavender vznikla ve spolupráci se současnými sportovci a je určena především pro pohybově aktivní zákazníky. Dokonale zmírňuje velké svalové napětí, zajistí maximální regeneraci organismu a snížení stresu. Napomáhá také k získání rovnováhy a koncentrace potřebné pro dosažení maximálního výkonu.

Detail matrace BEAST Lavender:
Matrace BEAST LAVENDER: Je v podstatě nezničitelná matrace. Je jedinečná svými vlastnostmi, nosností až do 180kg přičemž si zachovává příjemnou tuhost. Jádro matrace je napuštěné přírodními esenciálními oleji. Prostřednictvím aromaterapie zklidní mysl, zrelaxuje tělo a uvolní stres. Její unikátní potah Biorytmic, dokonale zregeneruje tělo po sportovním / pracovním výkonu. Mentorem této matrace je šampion Ivan Buchinger. Matrace s výjimečnými vlastnostmi, určená pro aktivní lidi. Dodá Vám sílu a energii do dalšího dne.
Pěna LAVENDER: "Levandulová pěna" v sobě skrývá spojení historického poznání, bylinkářství, léčitelství a moderní technologie. Ve starém Egyptě byla levandule využívána v kosmetice a při výrobě parfémů. Krémy a vonné oleje z levandule používala pouze nejvyšší vrstva - královská rodina a církevní hodnostáři.
Ekologické Lepení: Zdravé spaní je pro nás priorita. Proto při výrobě matrací důkladně zvažujeme každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běž- ně používané lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávicí trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je zcela ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo, jako jedno z mála, splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Lepidlo SIMALFA je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům, vyparujúcich se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů, že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost našich výrobků je pro nás absolutní prioritou.
Pod atypickým rozměrem se rozumí každý jiný rozměr kromě standardního rozměru.
Standardní rozměry matrací jsou:
délka: 200 cm
šířka: 80 , 90 , 160, 180 cm
| Rozměry | 70 x 200 cm |
| Rozměry | 80 x 200 cm |
| Rozměry | 85 x 200 cm |
| Rozměry | 80 x 195 cm |
| Rozměry | 85 x 195 cm |
| Rozměry | 90 x 200 cm |
| Rozměry | 90 x 210 cm |
| Rozměry | 90 x 220 cm |
| Rozměry | 100 x 200 cm |
| Rozměry | 120 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 160 x 200 cm |
| Rozměry | 180 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 23 cm |
| Nosnost | 180 kg |
| Tuhost matrace | T3 |
| Tuhost matrace | T4 |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | NE |
| Natahovací profil | NE |
| Materiál | Pěna GREENGEL |
| Materiál | Pěna LAVENDER |
| Materiál | Pěna NEROLI |
| Potah | BIORYTMIC |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Bolesti křížů |
| Věk | Partnerské matrace |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Věk | Senioři |
| Věk | Studenti |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Rozmer: | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|---|
| 80 x 200 cm | 80 x 200 cm | 15 prac. dnů |
15 783,00 Kč
s DPH 17 935,00 Kč s DPH |
| 85 x 200 cm | 85 x 200 cm | 15 prac. dnů |
15 783,00 Kč
s DPH 17 935,00 Kč s DPH |
| 90 x 200 cm | 90 x 200 cm | 15 prac. dnů |
15 783,00 Kč
s DPH 17 935,00 Kč s DPH |
| 110 x 200 cm | 100 x 200 cm | 15 prac. dnů |
18 418,00 Kč
s DPH 20 930,00 Kč s DPH |
| 120 x 200 cm | 120 x 200 cm | 15 prac. dnů |
22 098,00 Kč
s DPH 25 111,00 Kč s DPH |
| 140 x 200 cm | 140 x 200 cm | 15 prac. dnů |
25 784,00 Kč
s DPH 29 300,00 Kč s DPH |
| 160 x 200 cm | 160 x 200 cm | 15 prac. dnů |
29 464,00 Kč
s DPH 33 482,00 Kč s DPH |
| 180 x 200 cm | 180 x 200 cm | 15 prac. dnů |
33 144,00 Kč
s DPH 37 664,00 Kč s DPH |
| 200 x 200 cm | 200 x 200 cm | 15 prac. dnů |
36 830,00 Kč
s DPH 41 852,00 Kč s DPH |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené