Poctivé spojení novodobých materiálů.

Detail matrace Evolution:
Evolution je sofistikované spojení kvalitních moderních materiálů a nejnovějších znalostí z technologie výroby, strojírenství a inženýrství. V této výjimečně pohodlné matraci se snoubí nejmodernější a nejkvalitnější materiály s originálním designem. Nenahraditelný výsledný komfort je dosažen schopností jednotlivě balených taštičkových pružin, optimálně bodově kopírovat tělo a zároveň poskytovat dostatečnou oporu pro vaši páteř. Vrchní vrstva paměťové pěny pocit pohodlí ještě znásobí.
Díky používaným technologiím je preciznost zpracování materiálů viditelná na každém detailu matrace - od prošívání matracové látky až po konečné zpracování okrajového dekoračního lemu.
Pěna MIND FOAM: je z nové generace líných pěn s vysokou hustotou a vysokou elasticitou, potřebnou pro ideální kopírování těla. Pěna Mind Foam se používá ve vrchních vrstvách, aby vlastnosti této pěny byly co nejvíce využitelné. Zabezpečuje dokonalý relax a odpočinek organizmu během spánku.
Pěna HR: moderní pěna, která posouvá vlastnosti PUR-PĚN o úroveň výš. Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR-Pěna dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Kvalita tohoto materiálu je zárukou dobrého komfortu.
Taštičková pružina POCKET SPRING: každá pružina je uložena ve vlastní taštičce, která jí umožňuje samostatné bodové kopírování. V porovnání s Bonell pružinou má proto schopnost maximální ortopedické podpory páteře díky většímu počtu pružin a jejich rozmístění do sedmi zón tuhosti. Vysoký počet jednotlivě pracujících ortopedických bodů poskytuje pocit výjimečného pohodlí.
Pěna LAVENDER: "Levandulová pěna" v sobě skrývá spojení historického poznání, bylinkářství, léčitelství a moderní technologie. Ve starém Egyptě byla levandule využívána v kosmetice a při výrobě parfémů. Krémy a vonné oleje z levandule používala pouze nejvyšší vrstva - královská rodina a církevní hodnostáři.
Pěna NIGHTFLY: pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Vyniká vysokou bodovou elasticitou a odolností vůči deformacím. Při použití v matraci se stane jeho povrch příjemný, se zabezpečením optimální opory páteře. Propracovanější proces vypěňování pěny NIGHTFLY jí dává výjimečný komfort.
Potah BIORYTMIC: je výsledkem synergie moderní vědy s tradičním čínským lidovým léčitelstvím. Tato nádherná, příjemná na dotyk a velmi pevná látka je vyrobena z nejnovějších vláken rostlinného původu, které zachovávají minerální látky používané v čínském léčitelství. Tyto minerály vyzařují přírodní energii zlepšující tok energie v lidském těle a správnou komunikaci jednotlivých tkání a orgánů našeho těla. Když spíte na matraci s potahem Biorytmic, ráno opět vstáváte odpočinutí, svěží a s radostí.
Ekologické lepení: Zdravé spaní je pro nás priorita. Proto při výrobě matrací důkladně zvažujeme každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běžně používané lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávící trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je zcela ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo, jako jedno z mála, splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Lepidlo SIMALFA je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům, vypařujících se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů, že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost našich výrobků je pro nás absolutní prioritou.
Upozornění: v případě výroby v atypických rozměrech kupující nemůže odstoupit od smlouvy.
Pod atypickým rozměrem se rozumí každý jiný rozměr kromě standardního rozměru.
Standardní rozměry matrací jsou:
délka: 200 cm
šířka: 80 , 90 , 160, 180 cm
| Rozměry | 90 x 200 cm |
| Rozměry | 100 x 200 cm |
| Rozměry | 120 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 160 x 200 cm |
| Rozměry | 180 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 31 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Tuhost matrace | T3 |
| Tuhost matrace | T5 |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Materiál | Pěna MIND FOAM |
| Materiál | Pěna HR |
| Materiál | Taštičková pružina POCKET SPRINGS |
| Materiál | Pěna LAVENDER |
| Materiál | Pěna NIGHTFLY |
| Potah | BIORYTMIC prošitý s PES vláknem |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Věk | Partnerské matrace |
| Polohovatelný rošt | Ne |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Rozměr: | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|---|
| 90 x 200 cm | 90 x 200 cm | 15 prac. dnů | 30 633,00 Kč s DPH |
| 100 x 200 cm | 100 x 200 cm | 15 prac. dnů | 35 774,00 Kč s DPH |
| 120 x 200 cm | 120 x 200 cm | 15 prac. dnů | 42 929,00 Kč s DPH |
| 140 x 200 cm | 140 x 200 cm | 15 prac. dnů | 50 084,00 Kč s DPH |
| 160 x 200 cm | 160 x 200 cm | 15 prac. dnů | 57 239,00 Kč s DPH |
| 180 x 200 cm | 180 x 200 cm | 15 prac. dnů | 64 394,00 Kč s DPH |
| 200 x 200 cm | 200 x 200 cm | 15 prac. dnů | 71 549,00 Kč s DPH |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené