Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace AIRSPRING polargel | |
| Cena bez DPH |
8 297,52 Kč
13 165,29 Kč |
| Cena s DPH |
10 040,00 Kč
15 930,00 Kč |
| Ušetříte | 59% / 5 890,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 25 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Je v akcii | Ano |
| Natahovací profil | Ne |
| Polohovatelný rošt | Ne |
| Potah | LYOCELL |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Bolesti křížů |
| Typ produktu | Matrace |
| Věk | Senioři |
| Materiál | Pěnové pružiny AIRSPRING |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené