Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace ERGOFLEX 1+1 | |
| Cena bez DPH |
6 363,64 Kč
12 727,27 Kč |
| Cena s DPH |
7 700,00 Kč
15 400,00 Kč |
| Ušetříte | 100% / 7 700,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Výška matraca: | 14 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 22 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Je v akcii | Ano |
| Materiál | Pěna ELIOCELL |
| Natahovací profil | Ne |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Polohovatelný rošt | Ne |
| Potah | ANTIALERGIC |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Žádné |
| Typ produktu | Matrace |
| Věk | Partnerské matrace |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené