Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| NIGHTFLY magic | |
| Cena bez DPH |
6 380,17 Kč
9 305,79 Kč |
| Cena s DPH |
7 720,00 Kč
11 260,00 Kč |
| Ušetříte | 46% / 3 540,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Výška matraca: | 20 cm |
| Typ produktu | matrace |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Nosnost | 140 kg |
| Výška matrace | 20 cm |
| Tuhost matrace | T3 |
| Materiál | NIGHTFLY pěna |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Natahovací profil | Ne |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Potah | ALGUA |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Bolesti křížů |
| Věk | Partnerské matrace |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené