Matrace vyšší střední třídy, která díky vhodnému zónování a dokonalé skladbě materiálů jádra poskytuje tužší a velmi stabilní oporu páteře během spánku. Švýcarská pěna EvoPoreHRC je zárukou dlouhé životnosti, antibakteriální pěna s úpravou Sanitized pak zárukou dobré hygieny. Potah Lavender poskytuje uživateli příjemnou aromaterapii. Matrace s výborným poměrem kvalita/cena.
Detaily matrace SWISS ergoflex:
Pěna EvoPoreHRC: Švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC – High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost...). Nová struktura buněk v EvoPoreHRC pěně se vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnostmi a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní. Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.
Antibakteriální pěna SANITIZED:tato úprava chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným
zápachem způsobeným těmito organismy. Ochrana SANITIZED zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek. Poprvé v historii máte s touto úpravou pěny možnost zvolit si nejen antibakteriální potah na matracích, ale také matracové jádro.
ELIOCELL Pěna a Pur pěna: složení této pěny zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a tuhost. Kopírovací vlastnosti se po krátkém čase používání dokonce ještě zlepší. Tuhost po dlouhodobém používání může však být výrazně nižší. Vyšší objemovou hustotou pěn je dosaženo menší rozdíl v tuhosti i po letech oproti pěnám s nízkou objemovou hustotou. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem může být garantem Vašeho zdravého spaní, ale je třeba dbát na jeho hustotu, která by v matracích v žádném případě neměla být nižší než 25 kg / m ³ i pro uživatele s nižší hmotností.
Potah LAVENDER: Je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDER procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná do 60 °C.
Ekologické Lepení: Zdravé spaní je pro nás priorita. Proto při výrobě matrací důkladně zvažujeme každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běž- ně používané lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávicí trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je zcela ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo, jako jedno z mála, splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Lepidlo SIMALFA je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům, vyparujúcich se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů, že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost našich výrobků je pro nás absolutní prioritou.

Upozornění: v případě výroby v atypických rozměrech kupující nemůže odstoupit od smlouvy.
Pod atypickým rozměrem se rozumí každý jiný rozměr kromě standardního rozměru.
Standardní rozměry matrací jsou:
délka: 200 cm
šířka: 80 , 90 , 160, 180 cm
| Rozměry | 85 x 195 cm |
| Rozměry | 80 x 195 cm |
| Rozměry | 70 x 200 cm |
| Rozměry | 80 x 200 cm |
| Rozměry | 85 x 200 cm |
| Rozměry | 90 x 200 cm |
| Rozměry | 90 x 210 cm |
| Rozměry | 90 x 220 cm |
| Rozměry | 100 x 200 cm |
| Rozměry | 120 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 160 x 200 cm |
| Rozměry | 180 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 22 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Tuhost matrace | T3 |
| Tuhost matrace | T4 |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Materiál | Švýcarská pěna EvoPore HRC |
| Materiál | HR pěna - SANITIZED |
| Materiál | Pěna ELIOCELL |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Potah | LAVENDER |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Alergie |
| Problémy | Bolesti křížů |
| Problémy | Bolesti hlavy |
| Problémy | Pocení |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Rozmer: | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|---|
| 70 x 200 | 70 x 200 cm | 15 prac. dnů | 9 560,00 Kč s DPH |
| 80 x 200 cm | 80 x 200 cm | 15 prac. dnů | 9 560,00 Kč s DPH |
| 80 x 195 | 80 x 195 cm | 15 prac. dnů | 9 560,00 Kč s DPH |
| 85 x 200 | 85 x 200 cm | 15 prac. dnů | 9 560,00 Kč s DPH |
| 85 x 195 | 85 x 195 cm | 15 prac. dnů | 9 560,00 Kč s DPH |
| 90 x 200 cm | 90 x 200 cm | 15 prac. dnů | 9 560,00 Kč s DPH |
| 90 x 210 cm | 90 x 210 cm | 15 prac. dnů | 10 994,00 Kč s DPH |
| 90 x 220 cm | 90 x 220 cm | 15 prac. dnů | 11 472,00 Kč s DPH |
| 100 x 200 cm | 100 x 200 cm | 15 prac. dnů | 11 150,00 Kč s DPH |
| 110 x 200 cm | 110 x 200 cm | 15 prac. dnů | 12 250,00 Kč s DPH |
| 120 x 200 cm | 120 x 200 cm | 15 prac. dnů | 13 350,00 Kč s DPH |
| 130 x 200 cm | 130 x 200 cm | 15 prac. dnů | 14 480,00 Kč s DPH |
| 140 x 200 cm | 140 x 200 cm | 15 prac. dnů | 15 650,00 Kč s DPH |
| 150 x 200 cm | 150 x 200 cm | 15 prac. dnů | 16 750,00 Kč s DPH |
| 160 x 200 cm | 160 x 200 cm | 15 prac. dnů | 17 850,00 Kč s DPH |
| 170 x 200 cm | 170 x 200 cm | 15 prac. dnů | 18 970,00 Kč s DPH |
| 180 x 200 cm | 180 x 200 cm | 15 prac. dnů | 19 110,00 Kč s DPH |
| 190 x 200 cm | 190 x 200 cm | 15 prac. dnů | 21 170,00 Kč s DPH |
| 200 x 200 cm | 200 x 200 cm | 15 prac. dnů | 22 270,00 Kč s DPH |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené