Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace DRIEMKO eco | |
| Cena bez DPH | 638,02 Kč |
| Cena s DPH | 772,00 Kč |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 60 x 120 cm |
| Rozměry | 60 x 140 cm |
| Výška matrace | 8 cm |
| Věk | 0 – 6 r. |
| Fyziosystém | NE |
| Materiál | PUR pěna ELIOCELL |
| Potah | Nesnímatelný - bavlna |
| Pratelnost potahu | NE |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Overený zákazník,
Vsetko v poriadku prebehlo
Overený zákazník,
Zboží perfektní a dobře zabalené
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.