Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace BIOGREEN stretch | |
| Cena bez DPH |
8 256,20 Kč
11 471,07 Kč |
| Cena s DPH |
9 990,00 Kč
13 880,00 Kč |
| Ušetříte | 39% / 3 890,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 22 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Materiál | Pěna ELIOCELL |
| Natahovací profil | Ano |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Potah | THERMOBALANCE |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Pocení |
| Věk | Partnerské matrace |
| Typ produktu | Matrace |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené