Materace z pěny špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou.
Detaily matrace NIGHTFLY magic:
Dokonale se přizpůsobuje tvarům těla, zmírňuje tlak na svalstvo, čímž zlepšuje krevní oběh a zabraňuje vzniku proleženin.
Pěna Nightfly: pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Vyniká vysokou bodovou elasticitou a odolností vůči deformacím. Při použití v matraci se stane jeho povrch příjemný, se zabezpečením optimální opory páteře. Propracovanější proces vypěňování pěny NIGHTFLY jí dává výjimečný komfort.
Matracový potah ALGUA: v potahu jsou v mikrokapslých navázány výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta-karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k uvolňování těchto látek s blahodárným účinkem na lidskou pokožku. Jedná se o "Health & Beauty" koncept, kdy při spánku podstupujeme wellness terapii.
Ekologické Lepení: Zdravé spaní je pro nás priorita. Proto při výrobě matrací důkladně zvažujeme každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běžně používané lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávicí trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je zcela ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo, jako jedno z mála, splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Lepidlo SIMALFA je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům, vyparujúcich se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů, že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost našich výrobků je pro nás absolutní prioritou.
Upozornění: v případě výroby v atypických rozměrech kupující nemůže odstoupit od smlouvy.
Pod atypickým rozměrem se rozumí každý jiný rozměr kromě standardního rozměru.
Standardní rozměry matrací jsou:
délka: 200 cm
šířka: 80 , 90 , 160, 180 cm
| Rozměry | 200 x 80 cm |
| Rozměry | 200 x 90 cm |
| Rozměry | 200 x 100 cm |
| Rozměry | 200 x 110 cm |
| Rozměry | 200 x 120 cm |
| Rozměry | 200 x 130 cm |
| Rozměry | 200 x 140 cm |
| Rozměry | 200 x 150 cm |
| Rozměry | 200 x 160 cm |
| Rozměry | 200 x 170 cm |
| Rozměry | 200 x 180 cm |
| Rozměry | 200 x 190 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Nosnost | 140 kg |
| Výška matrace | 20 cm |
| Tuhost matrace | T3 |
| Materiál | NIGHTFLY pěna |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Natahovací profil | Ne |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Potah | ALGUA |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Alergie |
| Problémy | Bolesti křížů |
| Věk | Partnerské matrace |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Rozmer: | Výška matraca: | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|---|---|
| 70 x 200 x 20 | 70 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
7 720,00 Kč
s DPH 11 260,00 Kč s DPH |
| 80 x 200 x 20 | 80 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
7 720,00 Kč
s DPH 11 260,00 Kč s DPH |
| 80 x 195 x 20 | 80 x 195 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
7 720,00 Kč
s DPH 11 260,00 Kč s DPH |
| 85 x 195 x 20 | 85 x 195 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
7 720,00 Kč
s DPH 11 260,00 Kč s DPH |
| 85 x 200 x 20 | 85 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
7 720,00 Kč
s DPH 11 260,00 Kč s DPH |
| 90 x 200 x 20 | 90 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
7 720,00 Kč
s DPH 11 260,00 Kč s DPH |
| 90 x 210 x 20 | 90 x 210 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
8 878,00 Kč
s DPH 12 949,00 Kč s DPH |
| 90 x 200 x 20 | 90 x 220 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
9 264,00 Kč
s DPH 13 512,00 Kč s DPH |
| 100 x 200 x 20 | 100 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
9 430,00 Kč
s DPH 13 130,00 Kč s DPH |
| 110 x 200 x 20 | 110 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
10 350,00 Kč
s DPH 14 440,00 Kč s DPH |
| 120 x 200 x 20 | 120 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
11 290,00 Kč
s DPH 15 750,00 Kč s DPH |
| 130 x 200 x 20 | 130 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
12 240,00 Kč
s DPH 17 050,00 Kč s DPH |
| 140 x 200 x 20 | 140 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
13 230,00 Kč
s DPH 18 450,00 Kč s DPH |
| 150 x 200 x 20 | 150 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
14 180,00 Kč
s DPH 19 730,00 Kč s DPH |
| 160 x 200 x 20 | 160 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
15 090,00 Kč
s DPH 21 040,00 Kč s DPH |
| 170 x 200 x 20 | 170 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
16 040,00 Kč
s DPH 22 350,00 Kč s DPH |
| 180 x 200 x 20 | 180 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
16 910,00 Kč
s DPH 22 540,00 Kč s DPH |
| 190 x 200 x 20 | 190 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
17 890,00 Kč
s DPH 24 970,00 Kč s DPH |
| 200 x 200 x 20 | 200 x 200 cm | 20 cm | 15 prac. dnů |
18 670,00 Kč
s DPH 26 250,00 Kč s DPH |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené