Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace BIOGREEN maxi | |
| Cena bez DPH |
8 471,07 Kč
10 396,69 Kč |
| Cena s DPH |
10 250,00 Kč
12 580,00 Kč |
| Ušetříte | 23% / 2 330,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 22 cm |
| Nosnost | 170 kg |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Natahovací profil | Ne |
| Materiál | Pěna LAVENDER FOAM |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Potah | OLIVA |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Revma |
| Typ produktu | Matrace |
| Věk | Partnerské matrace |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené