Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace COMFORT antibakterial | |
| Cena bez DPH |
7 421,49 Kč
10 487,60 Kč |
| Cena s DPH |
8 980,00 Kč
12 690,00 Kč |
| Ušetříte | 41% / 3 710,00 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 80 x 200 cm |
| Matracový potah: | Oliva |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 22 cm |
| Nosnost | 140 kg |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Natahovací profil | Ne |
| Materiál | Pěna NIGHTFLY |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Potah | SILKTOUCH |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Alergie |
| Věk | Partnerské matrace |
| Je v akcii | ano |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené