Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace PARTNER biogreen 1+1 | |
| Cena bez DPH |
12 983,47 Kč
20 450,00 Kč |
| Cena s DPH |
15 710,00 Kč
24 744,50 Kč |
| Ušetříte | 58% / 9 034,50 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Výška matraca: | 18 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 24 cm |
| Nosnost | 140 kg |
| Je v akcii | Ne |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Materiál | Pěna ELYOCELL |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Natahovací profil | Ne |
| Polohovatelný rošt | Ne |
| Potah | LYOCELL |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Pocení |
| Typ produktu | Matrace |
| Věk | Partnerské matrace |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené