Jako jediní na českém trhu nabízíme matraci s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní odpočinek. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35 kg/m³ s prořezy v oblasti „ramenní kolébky“. Matrace je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze. Vrchní část matrace tvoří chladivá a svěží pěna Polargel, která je vysoce elastická, maximálně komfortní, prodyšná, zajistí neopakovatelný pocit svěžesti.
Detaily matrace POLARGEL superior:.jpg)
POLARGEL/GREENGEL: Z výzkumu koloidních systémů se zrodily pěny Polargel a Greengel. Jedná se o zcela netoxické pěny bez jakýchkoliv nestálých těkavých substancí. Polargel a Greengel pěny jsou svěží a chladivé. Jsou vysoce elastické a maximálně komfortní. Při použití jako vrchní vrstva jádra matrace zajistí tyto pěny neopakovatelný pocit svěžesti. Jsou obzvlášť vhodné pro použití v kombinaci s viscoelastickou „línou“ pěnou, kde úplně eliminují její hřejivost. Spánek na matraci s pěnami Polargel a Greengel bude jedinečnou osvěžující relaxací.
Pěn ELIOCELL a Pur pěna: složení této pěny zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a tuhost. Kopírovací vlastnosti se po krátkém čase používání dokonce ještě zlepší. Tuhost po dlouhodobém používání může však být výrazně nižší. Vyšší objemovou hustotou pěn je dosaženo menší rozdíl v tuhosti i po letech oproti pěnám s nízkou objemovou hustotou. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem může být garantem Vašeho zdravého spaní, ale je třeba dbát na jeho hustotu, která by v matracích v žádném případě neměla být nižší než 25 kg / m ³ i pro uživatele s nižší hmotností.
Potah ALOE VERA: Obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Praní do 60 °C. Možno objednat ke všem typům matrací.
Ekologické Lepení: Zdravé spaní je pro nás priorita. Proto při výrobě matrací důkladně zvažujeme každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běž- ně používané lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávicí trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je zcela ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo, jako jedno z mála, splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I - což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Lepidlo SIMALFA je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z námi využívaného lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům, vyparujúcich se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů, že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost našich výrobků je pro nás absolutní prioritou.
Upozornění: v případě výroby v atypických rozměrech kupující nemůže odstoupit od smlouvy.
Pod atypickým rozměrem se rozumí každý jiný rozměr kromě standardního rozměru.
Standardní rozměry matrací jsou:
délka: 200 cm
šířka: 80, 90, 160, 180 cm
| Rozměry | 85 x 195 cm |
| Rozměry | 80 x 195 cm |
| Rozměry | 70 x 200 cm |
| Rozměry | 80 x 200 cm |
| Rozměry | 85 x 200 cm |
| Rozměry | 90 x 200 cm |
| Rozměry | 90 x 210 cm |
| Rozměry | 90 x 220 cm |
| Rozměry | 100 x 200 cm |
| Rozměry | 120 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 160 x 200 cm |
| Rozměry | 180 x 200 cm |
| Rozměry | 200 x 200 cm |
| Výška matrace | 20 cm |
| Nosnost | 190 kg |
| Tuhost matrace | T5 |
| Materiál | Pěna POLARGEL |
| Materiál | Pěna ELIOCELL |
| Natahovací profil | Ne |
| Fyziosystém | 5 zón tuhosti |
| Polohovatelný rošt | Ano |
| Potah | ALOE VERA |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Alergie |
| Problémy | Bolesti křížů |
| Problémy | Pocení |
| Věk | Partnerské matrace |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Rozmer: | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|---|
| 70 x 200 cm | 70 x 200 cm | 15 prac. dnů |
7 690,00 Kč
s DPH 9 670,00 Kč s DPH |
| 80 x 200 cm | 80 x 200 cm | 15 prac. dnů |
7 690,00 Kč
s DPH 9 670,00 Kč s DPH |
| 80 x 195 cm | 80 x 195 cm | 15 prac. dnů |
7 690,00 Kč
s DPH 9 670,00 Kč s DPH |
| 85 x 200 cm | 85 x 200 cm | 15 prac. dnů |
7 690,00 Kč
s DPH 9 670,00 Kč s DPH |
| 85 x 195 cm | 85 x 195 cm | 15 prac. dnů |
7 690,00 Kč
s DPH 9 670,00 Kč s DPH |
| 90 x 200 cm | 90 x 200 cm | 15 prac. dnů |
7 690,00 Kč
s DPH 9 670,00 Kč s DPH |
| 90 x 210 cm | 90 x 210 cm | 15 prac. dnů |
8 844,00 Kč
s DPH 11 121,00 Kč s DPH |
| 90 x 220 cm | 90 x 220 cm | 15 prac. dnů |
9 228,00 Kč
s DPH 11 604,00 Kč s DPH |
| 100 x 200 cm | 100 x 200 cm | 15 prac. dnů |
9 400,00 Kč
s DPH 11 280,00 Kč s DPH |
| 110 x 200 cm | 110 x 200 cm | 15 prac. dnů |
10 330,00 Kč
s DPH 12 410,00 Kč s DPH |
| 120 x 200 cm | 120 x 200 cm | 15 prac. dnů |
11 270,00 Kč
s DPH 13 510,00 Kč s DPH |
| 130 x 200 cm | 130 x 200 cm | 15 prac. dnů |
12 180,00 Kč
s DPH 14 640,00 Kč s DPH |
| 140 x 200 cm | 140 x 200 cm | 15 prac. dnů |
13 190,00 Kč
s DPH 15 840,00 Kč s DPH |
| 150 x 200 cm | 150 x 200 cm | 15 prac. dnů |
14 130,00 Kč
s DPH 16 940,00 Kč s DPH |
| 160 x 200 cm | 160 x 200 cm | 15 prac. dnů |
15 060,00 Kč
s DPH 18 070,00 Kč s DPH |
| 170 x 200 cm | 170 x 200 cm | 15 prac. dnů |
15 980,00 Kč
s DPH 19 200,00 Kč s DPH |
| 180 x 200 cm | 180 x 200 cm | 15 prac. dnů |
16 910,00 Kč
s DPH 19 330,00 Kč s DPH |
| 190 x 200 cm | 190 x 200 cm | 15 prac. dnů |
17 850,00 Kč
s DPH 21 430,00 Kč s DPH |
| 200 x 200 cm | 200 x 200 cm | 15 prac. dnů |
18 790,00 Kč
s DPH 22 530,00 Kč s DPH |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené