Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Matrace ANTIBACTERIAL visco 1+1 | |
| Cena bez DPH |
10 628,10 Kč
16 733,33 Kč |
| Cena s DPH |
12 860,00 Kč
20 247,33 Kč |
| Ušetříte | 57% / 7 387,33 Kč |
| Dostupnost | 15 prac. dnů |
| Parametry | |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Výška matraca: | 18 cm |
| Rozměry | 80 x 195 cm |
| Výška matrace | 24 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Tuhost matrace | Oboustranná |
| Fyziosystém | 7 zón tuhosti |
| Je v akcii | Ano |
| Materiál | Lína pěna |
| Natahovací profil | Ne |
| Polohovatelný rošt | Ne |
| Potah | ALOE VERA |
| Pratelnost potahu | 60 °C |
| Problémy | Alergie |
| Typ produktu | Matrace |
| Věk | Partnerské matrace |
kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni
Vsetko v poriadku prebehlo
Zboží perfektní a dobře zabalené